Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ACM 918/BA, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна,
Достапност:
Шифра: 69254
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 384

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ACM 918/BA, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна, 60цм, Црна боја, Без рамка, Сензорски контроли на допир, Тајмер, 3 грејни зони од кои една голема Flexi cook зона, Индикатор за вклучена плоча, Индикатор за преостаната топлина, Заклучување од деца, 5.6x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира