Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ACM 808/WH, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна,
Достапност:
Шифра: 69253
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 202

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ACM 808/WH, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна, 60цм, Бела боја, Инокс рамка со бела боја, Сензорски контроли на допир, Тајмер, 4 грејни зони од кои две Flexi cook зони, Индикатор за вклучена плоча, Индикатор за преостаната топлина, Заклучување од деца, 5.6x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019