Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 685 IX, Оџак Аспиратор, Инокс, 60цм, 2 светилки, 3
Достапност:
Шифра: 69245
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 425

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 685 IX, Оџак Аспиратор, Инокс, 60цм, 2 светилки, 3 брзини, капацитет 416м3, мехнанички команди, 56.6-87x59.8x45
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019