Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 8TB External Western Digital My Cloud Home Duo White (2
Достапност:
Шифра: 90096
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 160

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 8TB External Western Digital My Cloud Home Duo White (2x4TB), 1.4 GHz Realtek RTD1295PB-CG A53 Quad-Core, Total Installed Memory 1 GB DDR3, 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet), 2 x USB Type-A (USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s), WDBMUT0080JWT-EESN

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира