Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Cloud EX2 Ultra Black (
Достапност:
Шифра: 90095
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 253

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Cloud EX2 Ultra Black (2x2TB), 1.3 GHz Marvell Armada 385 Dual-Core, Total Installed Memory 1 GB DDR3, 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet), 2 x USB Type-A (USB 3.1 Gen 1 (5 Gb/s), WDBVBZ0040JCH-EESN
Можеби ќе Ве интересира