Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 4TB External WD 4TB MY BOOK, BLACK, USB 3.0, WDBBGB0040
Достапност:
Шифра: 90091
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 134

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 4TB External WD 4TB MY BOOK, BLACK, USB 3.0, WDBBGB0040HBK-EESN
Напреден Филтер
Бренд Western Digital

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира