Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 3TB External WD 3TB MY BOOK BLACK USB 3.0 WDBBGB0030
Достапност:
Шифра: 90088
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 322

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 3TB External WD 3TB MY BOOK BLACK USB 3.0 WDBBGB0030HBK-EESN
Можеби ќе Ве интересира