Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 3TB External Western Digital, Elements, Desktop, Black,
Достапност:
Шифра: 90074
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 390

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 3TB External Western Digital, Elements, Desktop, Black, USB3.0, WDBWLG0030HBK-EESN
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Можеби ќе Ве интересира