Бренд: WesternDigital
Краток опис: ®HDD 2.5" 1TB External Western Digital, Elements SE, Portable, B
Достапност:
Шифра: 48145
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 386

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
®HDD 2.5" 1TB External Western Digital, Elements SE, Portable, Black, USB3.0, WDBUZG0010BBK-WESN
Можеби ќе Ве интересира