Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 4TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD40E
Достапност:
Шифра: 47920
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 683

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 4TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD40EZRZ OEM
Можеби ќе Ве интересира