Бренд: Hitachi
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30E
Достапност:
Шифра: 47919
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 270

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, 6.0Gb/s, WD30EZRZ OEM
Можеби ќе Ве интересира