Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 2.5" 2TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s,
Достапност:
Шифра: 47918
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 258

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 128 MB Cache, 2.5inch, WD20SPZX
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019