Бренд: Toshiba
Краток опис: HDD 2.5" 1TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s,
Достапност:
Шифра: 47917
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 534

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB Western Digital Blue, 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 128 MB Cache, 2.5inch, WD10SPZX
Можеби ќе Ве интересира