Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 2TB External Western Digital, Elements, Portable, USB3.
Достапност:
Шифра: 47490
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 160

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB External Western Digital, Elements, Portable, USB3.0, Black, WDBU6Y0020BBK-WESN

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира