Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 8TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NA
Достапност:
Шифра: 46653
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 391

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 8TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NAS Red, WD80EFAX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Можеби ќе Ве интересира