Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 2TB External Western Digital My Passport Red, USB3.0, W
Достапност:
Шифра: 46457
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 273

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB External Western Digital My Passport Red, USB3.0, WDBYFT0020BRD-WESN
Можеби ќе Ве интересира