Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Ultra, Gold, U
Достапност:
Шифра: 46454
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 160

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Ultra, Gold, USB3.0, WDBTLG0010BGD-WESN

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира