Бренд: WesternDigital
Краток опис: Hdd 320GB WesternDigital 7200rpm, 8MB Cache SATA, 3.0Gb/s AV-GP,
Достапност:
Шифра: 46259
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 945

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 320GB WesternDigital 7200rpm, 8MB Cache SATA, 3.0Gb/s AV-GP, WD3200AVVS
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Можеби ќе Ве интересира