Бренд: WesternDigital
Краток опис: Hdd 500GB WesternDigital 7200 rpm, 32MB Cache SATA, 3.0Gb/s Cavi
Достапност:
Шифра: 45679
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 1106

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 500GB WesternDigital 7200 rpm, 32MB Cache SATA, 3.0Gb/s Caviar Green, WD5000AVDS
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Можеби ќе Ве интересира