Бренд: WesternDigital
Краток опис: Hdd 500GB WesternDigital IntelliPower, 32MB Cache SATA, 6.0Gb/s
Достапност:
Шифра: 45678
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 897

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hdd 500GB WesternDigital IntelliPower, 32MB Cache SATA, 6.0Gb/s Caviar Green, WD5000AUDX
Можеби ќе Ве интересира