Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital, My Passport, Ultra Portab
Достапност:
Шифра: 45491
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 676

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital, My Passport, Ultra Portable, Black, USB3.0, WDBGPU0010BBK-EESN
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Диск 1TB HDD
Можеби ќе Ве интересира