Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 2TB External Western Digital, My Passport, Ultra Portab
Достапност:
Шифра: 45164
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 303

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB External Western Digital, My Passport, Ultra Portable, Black, USB3.0, WDBYFT0020BBK-WESN
Можеби ќе Ве интересира