Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 6TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NA
Достапност:
Шифра: 45163
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 354

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 6TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NAS Red, WD60EFRX
Можеби ќе Ве интересира