Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, 5400rpm, 64MB Cache 6.0Gb/s, 6.0Gb/s, Ca
Достапност:
Шифра: 43485
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 1275

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2TB WesternDigital, 5400rpm, 64MB Cache 6.0Gb/s, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD20EZRZ
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира