Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Pu
Достапност:
Шифра: 42957
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 261

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Purple Surveillance, WD30PURX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира