Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NA
Достапност:
Шифра: 42380
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 262

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, NAS Red, WD30EFRX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира