Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 500GB External Western Digital My Passport Black USB3.0
Достапност:
Шифра: 38874
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 229

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 500GB External Western Digital My Passport Black USB3.0 WDBKXH5000ABK
Напреден Филтер
Бренд WD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира