Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 4TB Seagate, 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s, Barracuda
Достапност:
Шифра: 38393
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 247

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 4TB Seagate, 7200rpm, 64MB Cache, SATA-3, 6.0Gb/s, Barracuda, ST4000DM000
Напреден Филтер
Бренд Seagate
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира