Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Ca
Достапност:
Шифра: 38243
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 320

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 2TB WesternDigital, I.P. rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Green, WD20EZRX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира