Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Cav
Достапност:
Шифра: 38227
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1907

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 1TB WesternDigital, 7200rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD10EZEX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 64MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира