Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 500GB WesternDigital, 7200rpm, 16MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, C
Достапност:
Шифра: 38156
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 283

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 500GB WesternDigital, 7200rpm, 16MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s, Caviar Blue, WD5000AAKX
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Вртежи во минута 7200rpm
Големина 3.5'' инчи
Кеш Меморија 16MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира