Бренд: WesternDigital
Краток опис: Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB
Достапност:
Шифра: 29210
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 674

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Mini HD Multimedia Player WesternDigital Component Composite USB WDBAAM
Напреден Филтер
Бренд Western Digital
Можеби ќе Ве интересира