Бренд: Various
Краток опис: CARISMA CRC53MV, Фенкојлер, 4.50KW греење, 3.64KW ладење
Достапност:
Шифра: 71044
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 732

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CARISMA CRC53MV, Фенкојлер, 4.50KW греење, 3.64KW ладење

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира