Бренд: Various
Краток опис: 17.3" Notebook Panel LED, Resolution: 1920x1080, Connector 30 pi
Достапност:
Шифра: 47546
Гаранција (дена): 180
Прегледи: 306

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
17.3" Notebook Panel LED, Resolution: 1920x1080, Connector 30 pin, Class A, Glossy, N173HGE-E21

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира