Бренд: Various
Краток опис: ELIBAS Детско седиште за велосипед, за заден дел, сина боја, црв
Достапност:
Шифра: 46421
Прегледи: 394

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ELIBAS Детско седиште за велосипед, за заден дел, сина боја, црвена Anti sweat навлака, затегачи за нозе, MADE IN ITALY
Напреден Филтер
Бренд Various

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира