Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-E card 1x to 16x SATA,Riser 60cm cable
Достапност:
Шифра: 45970

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Convertor PCI-E card 1x to 16x SATA,Riser 60cm cable
Напреден Филтер
Бренд Various
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela