Бренд: Various
Краток опис: Convertot PCI-X (1x) to OCI-x (16x) Riser Card
Достапност:
Шифра: 45344
Прегледи: 366

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Convertot PCI-X (1x) to OCI-x (16x) Riser Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019