Бренд: Various
Краток опис: EU 2-Prong Laptop Adapter Power Cord Cable Lead 2 Pin
Достапност:
Шифра: 39377
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 277

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
EU 2-Prong Laptop Adapter Power Cord Cable Lead 2 Pin

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира