Бренд: Various
Краток опис: Cable LAN CAT 6 FTP CCA, 305m kotur
Достапност:
Шифра: 39375
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 263

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cable LAN CAT 6 FTP CCA, 305m kotur

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира