Бренд: Various
Краток опис: Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
Достапност:
Шифра: 32921
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 239

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Convertor PCI-X (1x) TO PCI-X (16X) Riser Card Molex
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019