Бренд: Various
Краток опис: Toner MLT-D1042S for SAMSUNG ML-1660/ML-1665/ML-1670/ML-1675/ML-
Достапност:
Шифра: 31820
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 261

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Toner MLT-D1042S for SAMSUNG ML-1660/ML-1665/ML-1670/ML-1675/ML-1860/ML-1865W, SCX-3200/SCX-3205/SCX-3205W
Можеби ќе Ве интересира