Бренд: Various
Краток опис: Adapter Display Port M to HDMI F
Достапност:
Шифра: 28530
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 183

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Adapter Display Port M to HDMI F
Напреден Филтер
Бренд Various

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира