Бренд: Various
Краток опис: GAMING Chair GENESIS NITRO , Black & Red, maximum load 120 kg ,
Достапност:
Шифра: 20309
Прегледи: 491

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GAMING Chair GENESIS NITRO , Black & Red, maximum load 120 kg , chair is filled with high quality foam of 4.5 cm thickness in the backrest and 6 cm thickness in the seat, material : ecoleather,
Можеби ќе Ве интересира