Бренд: Various
Краток опис: N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500,ZE4600,ZE5000 19V
Достапност:
Шифра: 14074
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500,ZE4600,ZE5000 19V/4.74A/90W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela