Бренд: Various
Краток опис: UPS Delat Power RT-3K On Line, 3kVa/2.7kW, Serier RT, Rack 2U/T
Достапност:
Шифра: 13094
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 310

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
UPS Delat Power RT-3K On Line, 3kVa/2.7kW, Serier RT, Rack 2U/Tower
Можеби ќе Ве интересира