Бренд: TESY
Краток опис: TESY GCV 8047 20 P62 E, Вертикален Бојлер, 80 литри, стаклокерам
Достапност:
Шифра: 65791
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1105

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY GCV 8047 20 P62 E, Вертикален Бојлер, 80 литри, стаклокерамичка изолација, Дисплеј, Електронски Термостат, Електронско управување, Аноден тестер, Магнезиумов аноден протектор, 2КВ, сигурносен вентил, On/Off копче
Напреден Филтер
Бренд TESY
Волумен 80 литри
Позиција Вертикален
Тип За бања
Можеби ќе Ве интересира