Бренд: TESY
Краток опис: TESY GCA 1015 SRC, Бојлер за во кујна, Високомонтажен бојлер, 10
Достапност:
Шифра: 65788
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 701

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY GCA 1015 SRC, Бојлер за во кујна, Високомонтажен бојлер, 10 литри, стаклокерамичка изолација, Термостат, Магнезиумов аноден протектор, 1.5КВ, On/Off копче
Напреден Филтер
Бренд TESY
Волумен 10 литри
Позиција Високомонтажен
Тип Кујнски
Можеби ќе Ве интересира