Бренд: ST
Краток опис: ST BTGD-GA2400X, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс,
Достапност:
Шифра: 60398
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 251
Редовна Цена:
2,799 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BTGD-GA2400X, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, нелепливи плочи што се вадат , 2400W, термоизолирана рачка, автоматско исклучување, резервоар за собирање отпадно масло
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира