Бренд: ST
Краток опис: Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei P20 Pro, 0.5mm,
Достапност:
Шифра: 46775
Прегледи: 115
Редовна Цена: 299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei P20 Pro, 0.5mm,

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира