Бренд: ST
Краток опис: Engineering grade 3.5MM male to male audio cable, Length 1.8m, o
Достапност:
Шифра: 46767
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 226

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Engineering grade 3.5MM male to male audio cable, Length 1.8m, oxygen-free copper, OD 5.0mm, black, PVC
Можеби ќе Ве интересира